جزئیات نمایشگاه
زمان مانده تا آغاز نمایشگاه

دومين نمايشگاه بين المللي شيشه، تجهيزات و ماشين آلات وابسته
23 ارديبهشت الي 26 بهمن ماه 1397
محل دائمي نمايشگاه هاي تهران


اطلاعات اوليه

در راستاي تنظيم قيمت خودروھاي شركت ايران خودرو در بازار، بدينوسيله به اطلاع کليه متقاضيان محترم ميرساند، شرايط فروش فوري تنظيم بازار مطابق جدول ذيل و از ساعت 10 صبح روز چھارشنبه مورخ 98/02/04 آغاز خواھد شد.

بديھي است امكان ثبت نام تا تكميل ظرفيت فعال خواھد بود.

لازم به ذكر است، عرضه محصولات جدول ذيل بر اساس قيمت حاشيه بازار تنظيم شده است.

گروه هاي کالايي

سود سهام عدالت سال مالي 96 طي هفته جاري به حساب 2 ميليون نفر ديگر واريز مي شودو به اين ترتيب تنها سود مربوط به 10 ميليون نفر از کارکنان و بازنشستگان باقي مي ماند که آن هم طي دو ماه واريز مي شود.

به گزارش ايران‌جيب از مهر، سهام عدالت که به معناي واگذاري بلاعوض سهام شرکت‌هاي دولتي به مردم و افراد کم توان جامعه و شريک شدن آنها در درآمدهاي دولت است، ?? ميليون و ??? هزار و ??? ايراني را در بر مي‌گيرد که البته از اين تعداد بيش از ? ميليون نفر فوت شده‌اند اما با توجه به اينکه افراد فوت شده نيز کماکان سهامدار سهام عدالت هستند و ورثه آنها حق استفاده از سهام عدالت متوفيان را دارند، فهرست مشمولان سهام عدالت همان عدد ?? ميليون و ??? هزار و ??? نفر است.

البته تاکنون سهام عدالت نتوانسته است چندان در مسير اصلي خود قرار گيرد، چراکه طي ?? سال گذشته اين سهام ارزش انتقال (خريد و فروش) و ارزش مديريت نداشته و اگر هم سودي به آن تعلق گرفته بسيار ناچيز بوده است چراکه به عنوان مثال براي سود سال مالي ?? براي يک ميليون تومان سهام عدالت فقط «??? هزار تومان» بوده است و براي سال مالي ?? نيز اين عدد به «??? هزار تومان» رسيده است.

 

با حمایت و همکاری


سایر نمایشگاه ها
بيست و دومين نمايشگاه بين المللي ايران هلث
19 تا 22 خرداد ماه 1398
محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران
نمايشگاه ايران هلث بعنوان دومين رويداد بزرگ در حوزه تحهيزات پزشکي ، دندانپزشکي ، آزمايشگاهي ، دارويي و خدمات سلامت در منطقه که سالانه با حضور جمع کثيري از شرکت هاي توانمند داخلي و خارجي بر پا مي گردد
چهارمين نمايشگاه توانمنديهاي روستاييان و عشاير
25 الي 28 مرداد ماه 1398
محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران
توضيحات
نمايشگاه روستا
1 لغايت 4 تير 98
نمايشگاه تهران
يبليبلي يبل يليبل
جشنواره ماه مبارك رمضان نمايشگاه بين المللي سالن ويژه صنايع دستي
20 ارديبهشت الي 31 ارديبهشت
محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران
اين نمايشگاه همچون سالهاي قبل توسط شرکت بين المللي بازرگاني و نمايشگاهي تهران و با مجوز سازمان توسعه تجارت ايران و با حمايت و حضور سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري کشور در 12 سالن نمايشگاهي و در سطح


کل بازدید 3,959
Copyright 2019, All Rights Reserved